0536 454 31 26 | [email protected] | Türkiyenin Her Yerine

Balıkesir Prefabrik Ev Fiyatları

Marmara’nın turizm bakımından gelişmiş bölgelerinden biri olan Balıkesir, Höşmerim tatlısı ve Susuzluk ayranı ile meşhurdur. Bu bölgede şehircilik fazla gelişmemiştir. Yayla kültürü yaygındır. Bu nedenle ekonomik Balıkesir prefabrik ev fiyatları, bu evlerin cazibesini artırıyor. Bir aya gibi kısa sürede kurulan ve uygun fiyata tasarlanan prefabrik ev modelleri, pahalı betonarme inşaatlardan daha ekonomik.

Fabrikada üretilen ve üretimden sonra araziye kurulan prefabrik tasarımlar, yeni nesil konut seçenekleri içerisindedir. Balıkesir prefabrik ev fiyatları, evin genişliğine ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Renk seçenekleriyle tasarlanan ve kısa sürede imal edilen prefabrik ev tasarımları, ‘su basmanı’ üzerine bina edilmektedir. Prefabrik tasarımlar arsa sahibinin onayı ile arsaya kurulabilir. Prefabrik ev modelleri, isteğe uygun şekilde tasarlanabilir.

Kalite ve Uygun Fiyat Bir Arada

Normal betonarme binalarla kullanım kalitesi aynı olan bu tasarımlarda, su, elektrik ve doğal gaz tesisatları kolaylıkla bağlanabilir. Prefabrik ruhsatı alarak bu tesisatları bağlatabilirsiniz. Pencere, kapı, çatı, dolap, lavabo, mutfak tezgahı, klozet, duşakabin ve benzeri bütün malzemeler ev içerisinde kullanılabilir.

Proje işlemleri de çok kolay ve hesaplı. Diğer binaların projeleri gibi pahalı ve masraflı olmayan prefabrik ev projeleri, kısa sürede ev olmanın en iyi yolu. Son zamanlarda ev almanın ve yaptırmanın imkansız hale gelmesi ile birlikte, kullanım kalitesi maksimum seviyede olan bu evler ön plana çıktı. Tek katlı ve iki katlı tasarımlar, kısa sürede tamamlanmaktadır.

Ekleniyor Sepetinize
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.