0536 454 31 26 | [email protected] | Türkiyenin Her Yerine

Bingöl Prefabrik Ev Fiyatları

 

Yeni teknoloji ile üretilen, dayanıklı evlerdir. Yıllar boyu huzur ve güvenle kullanılabilmektedir. İster tek katlı, ister çok katlı evler İstenilen metrekareye uygun farklı modeller sunmaktadır. Birçok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. İstenilen oda sayısına göre model bulmak mümkündür. Modern görünümü ile belirlenen alana montaj yapılabilmektedir.

 

 Prefabrik Yapıların Ömrü nedir?

 

 Daha uygun fiyatlı ve hızlı teslimatıyla inşaat sektöründe büyük gelişme göstermiştir. Oldukça konforlu, kaliteli yapılardır. Aranılan metrekareye göre uygun prefabrik ev bulmak mümkündür. İklim koşullarından etkilenmez. Deprem yönetmeliğine uygundur. Dayanıklı ve sağlamdır. Hafif yapıılı olduğundan temelde ağırlık yaratmaz. Kullanım ömrü oldukça uzundur. Yıllar boyu tadilat yapılmasına dahi gerek yoktur. Parçalar halinde kurulduğundan gerekirse sadece parça değiştirilebilmektedir. Betonarme binalara göre prefabrik ev daha uzun ömürlü ve daha az maliyetlidir.

 

 Fabrikada parçalar halinde üretimi yapılan evler, belirlenen araziye uzman ekiplerce monte edilmektedir. Çatıdan, prizlere kadar ev tamamlanmaktadır. Ev kurulduktan sonra başka herhangi bir tesisat firması bulmaya gerek kalmamaktadır. Bu süre on gün kadardır. İklim şartlarına uyum sağlar. Sıcak ve soğuk havalara karşı yalıtım yapılmaktadır. Hem parasal hem de zaman olarak Bingöl prefabrik ev fiyatları ekonomiktir. Büyüklük, kat sayısı gibi kriterler fiyatta farklılık yaratabilir. Bu nedenle önce bu kriterler belirlenerek Bingöl prefabrik ev fiyatları karşılaştırması yapılmalıdır.

 

 Modern görünümleri ile hayal edilen ev tasarlanarak, teslim edilir. İstenilen araziye kurulum yapılabilmektedir. Güvenilir ve uzman ekiplerce montaj tamamlanarak eksiksiz şekilde bırakılmaktadır. Emlak sektöründe sağlamlığı ve uygun fiyatı ile öne çıkmaktadır.

 

Ekleniyor Sepetinize
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.