0536 454 31 26 | [email protected] | Türkiyenin Her Yerine

Burdur Prefabrik Ev Fiyatları

İç Ege Bölümü’nün en güzel illerinden olan Burdur, içinde yaşayanlara eşsiz yaşam kalitesi sunuyor. Burdur’un eşsiz ve muhteşem iklimine uygun yapılarda yaşanması halinde bu güzel yaşamın kalitesi daha artıyor. Burdur’da yaşayanlar için ürettiğimiz prefabrik ev modelleri, Burdurluların yaşam kalitelerinin yüksek seviyelerde olmasının en önemli unsurlarından olmayı başardı. Çünkü ürettiğimiz prefabrik evler, betonarme evlerin kalitesinde evlerdir.

Farklı konsept ve mimari özelliklerine rağmen, müşterilerimizin yaşam alanı olarak kolaylıkla benimseyebilecekleri ve sevebilecekleri özellikleri bulunan prefabrik ev modellerimiz, bir evde olması gereken bütün özelliklere sahip olarak üretilmekte ve Burdurlu müşterilerimize satılmaktadır.

Firmamız tarafından Kocaeli’nde bulunan tesislerimizde üretilen prefabrik evlerimiz, son teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Tesislerimizde kullandığımız makine ve araç gereçler, prefabrik evlerimizin kalitesinin ortaya çıkmasında en etkili unsurlardır. Fabrikamızda çalışan 300 kişilik ekimiz ise prefabrik evlerde ortaya çıkan kalitenin mimarlarıdırlar.

Burdurlulara Yakışan Prefabrikleri Üretiyoruz

Burdur’un iklimi başta olmak üzere mimari ve diğer kültürel özellikleri de dikkate alınarak Burdurluların kolayca benimseyebileceği modellerde üretilen prefabrik evler, görkemi ile göz doldurmaktadırlar.

Profesyonel kadromuz ve uzman çalışanlarımızın ellerinden çıkan Burdur prefabrik ev fiyatları da bu çalışmanın sonucu olarak müşteri memnuniyetini de dikkate alarak belirlenmektedir.

Burdur’un ekonomik durumu gözetilerek ve yapılan maliyetler dikkate alınarak belirlenen fiyatlarımız kesinlikle en ideal prefabrik ev fiyatlarıdır. Burdur prefabrik ev fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve pazarlık yapmak için firmamızla görüşmeniz önerilerinizi bizlere iletmeniz gerekmektedir.

Ekleniyor Sepetinize
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.