0536 454 31 26 | [email protected] | Türkiyenin Her Yerine

Erzurum Prefabrik Ev Fiyatları

 

Erzurum bütün bir kış mevsimi boyunca karın yerden kalkmadığı bir şehir. Bu nedenle de enerji ihtiyacı da oldukça yüksek. Betondan ya da kerpiçten yapılan evler çoğunlukta olsa da küçük bir arsaya sahip olan birçok kişi prefabrik ev tercih ediyor. Prefabrik yapıların Erzurum gibi çok soğuk bir yerde soğuk havaya karşı dayanıklılığı insanların güvenle prefabriğe yönelmelerini sağlıyor.

 

 Prefabrik yapılarımızın diğer illerimizle aynı fiyat ve aynı kalitede olduğunu belirtmek istiyoruz. Erzurum prefabrik ev fiyatları Erzurum’un yakınındaki diğer illerle benzerlik göstermektedir. Ayrıca bu yapıların beton yapılardan çok daha ucuz olduğunu da belirtmeliyiz. Yapılarımız arsanızın dönümüne göre istekleriniz doğrultusunda hazırlanır ve teslim edilir.

 

 Hızlı Teslimat

 

 Üretimini bizzat kendimizin yaptığı yapılar uzun ömre sahiptir. Soğuk, sıcak, nem ve yağışlara dayanıklı olan prefabrik ev ürünlerimiz ayrıca depreme karşı da dayanıklıdır. Rüzgar ve fırtına gibi dış etkenlere karşı da dayanıklılık gösteren evlerimiz diğer yapıların aksine bir veya iki haftada hazırlanarak montajı yapılan binalardır. Evi sipariş etmenizin ardından çalışma arkadaşlarımız evinizin gerekli parçalarını inşa etmeye başlarlar.

 

 Birkaç gün sonra da evinizi yapmak istediğiniz yerde montaj işlemi başlamaktadır. Erzurum prefabrik ev fiyatları hakkında sitemizden de bilgi alabilirsiniz. Yapılarımızın büyüklüğüne tamamen siz karar verirsiniz. Odaların büyüklüğü ve sayısı sizin isteğinize göre düzenlenebilmektedir. Normal prefabrik yapıların yanında dilerseniz lüks prefabrikler de inşa edebilmekteyiz. Tüm yapılarımız aynı yüksek kalitede üretilmektedir.

 

Ekleniyor Sepetinize
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.