0536 454 31 26 | [email protected] | Türkiyenin Her Yerine

İnşaat sektöründe biriktirdiği tecrübeyi sağlam ve uzun ömürlü prefabrik ev almak isteyenler için sürdürülebilir hale getiren firmamız, kurumsal yapısıyla fark yaratır. Müşterilerimize rakiplerimizin sunamadığı alternatifler sunar ve uzun ömürlü bir çözüm ortağı oluruz. İş disiplinine sahip olan yönetim kadromuz ve işinin ehli kalifiye elemanlarımız prefabrik ev almak isteyenlerin beklentilerine odaklanır.

 

Her insanın hayatında kendi evine sahip olma hayali bulunmaktadır. Kimi tek katlı kimi dubleks kimi de tripleks bir evin hayalini kurmaktadır. Hayallerinizdeki her eve daha kısa sürede ulaşabilmenizi sağlayan ise ergonomik ve pratik olan prefabrik yapılar olarak karşımıza çıkmaktadır.

10 ile 30 gün arasında değişen sürelerle tek katlı prefabrik evler edinmenizi sağlayan bu yapılar betonarme yapılara göre daha uygun fiyatlı ve daha kısa sürede ulaşılabilir olmaktadır. Önceden hazırlanmış malzemelerin arsa üzerinde birleştirilmesi ile hazırlanan bu yapılar çevreye uyumlu bir şekilde kısa sürede anahtar teslim şekilde teslim edilebilmektedir.

Sağlam yapısı nedeni ile uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek olan bu evler arsanızın boyutları ve sizin istekleriniz göz önünde bulundurularak farklı oda alanları ve oda sayıları ile oluşturulabilmektedir. Hazır olan tek katlı prefabrik evler modelleri arasında tercih yapılabilmesi mümkün olduğu gibi kendi isteklerinizi de belirtebilmeniz mümkün olmaktadır.

Dayanıklılık açısından en az betonarme evler kadar uzun süre kullanılabilecek olan bu evler deprem yönetmeliğine uygun sağlamlıkta üretilmektedir. Üstelik ısı yalıtımı ve ses yalıtımı açısından betonarme yapılardan daha üstün durumdadırlar.

Nemden etkilenmeyen yapıları, böceklenme yapmamaları, sudan ötürü şişme yapmamaları ve her mevsim koşullarına uygun olabilmeleri nedeni ile sağlıklı yaşam koşulları elde edilmesini sağlayan bu yapılar yazlık, dağ evi gibi amaçlarla kullanabilmek için de uygun yapıya sahiptirler.

Ekleniyor Sepetinize
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.