0536 454 31 26 | [email protected] | Türkiyenin Her Yerine

Hakkımızda

İnşaat sektöründe biriktirdiği tecrübeyi sağlam ve uzun ömürlü prefabrik ev almak isteyenler için sürdürülebilir hale getiren firmamız, kurumsal yapısıyla fark yaratır. Müşterilerimize rakiplerimizin sunamadığı alternatifler sunar ve uzun ömürlü bir çözüm ortağı oluruz. İş disiplinine sahip olan yönetim kadromuz ve işinin ehli kalifiye elemanlarımız prefabrik ev almak isteyenlerin beklentilerine odaklanır.

Gelişen ve değişen yapı sektörü içinde yeni nesil tercihleri en ideal şekilde karşılayan prefabrik ev seçenekleri;

* Yenilikçi

* Akılcı ve

* Sorumluluk ilkelerine bağlı kalınarak hazırlanır.

Sahip olduğumuz kurumsal yapı, müşterilerin sınırsız ihtiyaçlarının eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde çözümüne odaklanmıştır. Prefabrik ev alma kararı vermeden önce ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir ve ihtiyacınıza odaklanan çözüm önerilerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Neden Garantili Ev ?

DENEYİM ve KALİTE

Ekip olarak yalnızca , pasif evlere, prefabrik evlere odaklıyız. Bu işi bilinçli olarak tercih ettik ve Türkiye’de bu işi profesyonel olarak yapan tek firmayız. Üretimlerimizi büyük bir titizlilikle ve müşteri memnuniyeti ile yapıyoruz. Adet odaklı değil, nitelikli yapı odaklıyız.

KENDİMİZ ÜRETİYORUZ

Ürünlerimizde en yüksek kaliteyi daha ucuza sunmak için kendimiz üretiyoruz.Bu da bizi üretimin tüm aşamalarını kontrol etme ve kalite standartlarımızı korumamıza yardımcı oluyor.

​MİMARLIK, MÜHENDİSLİK, İNŞAAT, MAKİNE

Ekibimiz alanında en deneyimli mühendis, mimar ve kurulum ekibinden oluşuyor., inşaat, temel ve hafriyat işleri, kurulum vb. gibi bütün disiplinlerde çalışıyoruz.

​BÜTÇE, PLANLAMA, ZAMANLAMA

Size uygun bütçeye size uygun SIP evinizi öneriyoruz. Üretimi ve kurulumu size göre planlayarak zamanında yapılarınızı teslim ediyoruz.

Depomuzdan Görüntüler

Bizi İnstagramdan'da Takip Edebilirsiniz

Ekleniyor Sepetinize
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.