0536 454 31 26 | [email protected] | Türkiyenin Her Yerine

Prefabrik Ev

Kendi özel arazinizde yaşayabilmeniz sağlayacak iki katlı ve modern görünüme sahip olan bir ev hayaliniz varsa en rahat ve hızlı şekilde dubleks bir eve sahip olmanızı sağlayan çift katlı prefabrik evler ihtiyaçlarınızın tam karşılığı olabilmektedir.

Uzman mimar ve mühendisler tarafından hazırlanan hazır malzemelerin birleştirilmesi ile inşa edilen özellikle estetik yapıları ile oldukça fazla ilgi toplamaktadır.

İç yapıları ile oldukları kadar dış yapıları ve görünümleri ile de hayalinizde kurduğunuz dubleks evlere kavuşmanızı sağlayacak olan bu yapılar hazır malzemelerin birleştirilmesi ile inşa edildiklerinden dolayı çok kısa sürede arsanız da evinizin oturulabilir aşamaya geldiğini görebilmeniz mümkün olmaktadır.

 

PREFABRİKE EV YAPI SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ KURULUŞU VE ÖZELLİKLE PREFABRİK KONUT ÜRETİMİNİN

AMİRAL GEMİSİ GARANTİLİ EV, ÜRETTİĞİ YAŞAM ALANLARIYLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE,

DOĞA İLE BARIŞIK BİR YAŞAM TARZI SUNARKEN DETAYLARDA SAKLI OLAN KALİTE ANLAYIŞIYLA

KONFOR VE RAHATLIĞIN ÜST LİMİTLERİNİ ZORLAMAKTADIR.

PREFABRİK BİNALARIMIZDA BİRİNCİ SINIF MALZEMELER KULLANILMIŞ OLUP SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNULMUŞTUR.

DİĞER PREFABRİK BİNALAR İLE KESİNLİKLE KIYASLANAMAZ.

  • Bina Yüksekliği : 2.80 cm,Dış Duvar : 10 cm,İç Duvar : 6 cm,Çatı Kaplaması : Boyalı Galvaniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )Dış Kapı : Çelik Kapı,İç Kapı : Amerikan Göbekli Kapı,Pencereler : Kurşunsuz ısı cam (çift cam) PVC PAKPEN,Elektrik Tesisatı : Sıva Altı,

    Sıhhi Tesisat : Sıva Altı,

    Köşe Kaplama : Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları..

Prefabrik ev fiyatları ile ilgili bir araştırma mı yapmak istiyorsunuz? O zaman size firmamızın ürün seçeneklerini değerlendirmenizi tavsiye edebiliriz. Tek katlı ya da çift katlı, tek oda, iki oda, üç, dört ya da sizin istediğiniz kaç oda ise sayısı artırılabilecek şekilde tasarımı yapılan, planı çizilen ve parçaları oluşturulan ev modellerimiz için internet sitemizden fikir sahibi olabilirsiniz. Garantili Ev Prefabrik Ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır. Standart ev tipleri üretmektense sizin isteklerinizi dikkate alarak tasarlanan evlerimizde standart olan şey sadece malzemelerimizin, evlerimizin ve ekibimizin kalitesidir.

Firmamız hafif çelik konstrüksiyon ve perefabrik  yapıların çeşitli alanlarında, imalat ve montaj aşamalarını, profesyonel ekip-ekipmanlarıyla sorunsuzca ve sağlıklı bir şekilde tamamlayıp, sizlere sunmaktadır.çelik ve Prefabrik yapıların yanı sıra hangar binaları ve endüstriyel binalar gibi ağır çelik konstrüksiyon yapılarda gücünü ve başarısını kanıtlayan firmamız birikimlerini sizlerle daha güzel ve modern yapılar yaparak sunmaktadır

 

Ekleniyor Sepetinize
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.