0536 454 31 26 | [email protected] | Türkiyenin Her Yerine

Sakarya Prefabrik Ev Fiyatları

Hafif çelik kullanılarak imal edilen konstrüksiyon yapılardır. Ülkemizde son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen mekana kurulabilme özelliği sayesinde tüm bölgelerde kullanılabilmektedir. Kurulacak arsaya göre düzenlenebilir olması yine tercih edilme sebebidir. Herhangi bir yere kurulmuş dahi olsa daha sonra sökülerek başka bir arsaya kurulabilmektedir.

Neden Prefabrik Yapı Seçilmelidir?

Öncelikle hızlı bir seçimdir. Betonarme evlere kıyasla daha seri şekilde kurulur. Fabrikada üretilen modüler sistemler on gün gibi kısa süre içinde montajı tamamlanarak teslim edilir. Uzun süre tadilat görmeden kullanılabilir. Deprem dayanıklılığı prefabrik ev seçiminin sağladığı en büyük avantajdır.
İklim şartlarından etkilenmez. Yalıtım sayesinde tasarrufludur. Betonarme evlerin fiyatları ile karşılaştırıldığında fazlasıyla ekonomik olduğu bilinmektedir. Güncel fiyatların takibi için Sakarya prefabrik ev fiyatları araştırılmalıdır.

Birçok farklı avantajının yanı sıra taşınabilir özelliktedirler. Modüler yapısı sayesinde farklı bir alana aktarılabilir. Yıllarca bu alanda kullanılmaya devam edilebilir. İstenilen yerde prefabrik ev kurmak, daha sonra başka bir şehre taşımak mümkündür.

Bina hafif yapı olduğundan atılan temel maliyeti diğer yapılara göre daha ucuzdur. Zemin haricinde hiç bir şekilde beton ihtiyacı bulunmamaktadır. Üretiminde depreme dayanıklılık ön planda tutulmaktadır. Deprem, rüzgar gibi doğal şartlara karşı güvenlidir. Metrekare, oda sayısı, model gibi bazı kriterler nedeniyle Sakarya prefabrik ev fiyatları değişiklik gösterebilir.

Farklı modelleri, modern görünüşleri ile hızlı, güvenli ve ucuz maliyetlidir. Sağladığı avantajlar nedeniyle kullanımı yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Ekleniyor Sepetinize
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.